Internetové www soutěže, soutěže o ceny na internetu a SMS soutěže.
Kdo nehraje, nic nevyhraje!
Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit

Zde se nacházíte: Vyhravej-Souteze.cz » Probíhající soutěže » SMS tip


SMS tip

Publikováno: 1.11.2010 | Komentáře (0)
# každý týden náhodně vybíráme 10 výrobků z naší nabídky, knimž jsou poskytuty indicie a podle znalostí našeho obchodu je můžete odhalit # pokud odešlete SMS a trefíte výherní číslo produktu, získáte tento produk, nebo slevu v hodnotě výrobku pro vlastní výběr
SMS tip
Soutěž - SMS tip

Spustili jsme pro vás novou a jedinečnou tipovací soutěž.

Každý návštěvník má nyní šanci vyhrát týdně 10 super produktů z naší nabídky+ HLAVNÍ cenu.

Který výrobek je tento týden šťastný?

Hlavní cena při prvním slosování 24.12.2010:

Posilovací věž Multigym z nové řady KETTLER Advantage nabízí dostupné multifunkční vybavení do malé domácí posilovny, které umožní velmi účinně a bezpečně posilovat všechny svalové skupiny jak horní, tak dolní části těla.
Pro koho je posilovací věž vhodná

Posilovací věž je vhodná pro každého, kdo má zájem o komplexní a bezpečný silový trénink. Jednotlivá stanoviště jsou konstruována tak, aby je bylo možné individuálně přizpůsobit potřebám postavy. Proto je při cvičení i s maximální zátěží vždy zajištěno správné držení těla a cvičící se tak vyhne nežádoucím zraněním. Díky své variabilitě a multifunkčnosti posilovací věž plně vyhovuje všem domácím sportovcům.
Speciální funkce posilovací věže Multigym

* Variabilita tréninkových stanovišť. Posilovací věž je navržena tak, aby všechna tréninková stanoviště bylo možné perfektně přizpůsobit individuálním potřebám postavy a zároveň je podle potřeby upravovat. Během tréninku na konkrétní pozici se tak nemůže stát, že by při prováděném cviku překáželo jiné stanoviště.
* Kontrolované vedení cviku zaručující bezpečný trénink. Velkou předností posilovací věže je zajištění naprosto bezpečného průběhu tréninku s pevným vedením cviku. Dorazy na stanovištích garantují bezpečnost cvičení se zatíženým stanovištěm i ve výchozí pozici (například nehrozí nekontrolovatelný pád činky).
* Převodový systém ocelových lan se speciálním otěruvzdorným potahem. Převodový systém je tvořen pevnými ocelovými lany s excentrickým vedením průběhu.

Další parametry posilovací věže Multigym

* Tréninková stanoviště. Butterfly s oporou zad a oporou hrudníku, Latissimus - stahování horní kladky, tlaky a přítahy na prsa s oporou hrudníku a bezpečným vedením cviku, předkopávání s bezpečnostním zapřením nohou, stahování kladky vsedě, unožování a veslování.
* Centrální kryté závaží. Centrální kryté závaží o hmotnosti 5-80 kg (16 × 5 kg). Nastavování zátěže se provádí pomocí kolíku, čímž je garantována maximální bezpečnost bez nutnosti jakékoliv další manipulace se závažím. Centrální kryté závaží nevyžaduje žádnou další manipulaci se zátěží, trénink tak může probíhat individuálně i bez asistence jiné osoby (na rozdíl od cvičení s činkovými kotouči).
* Zatížitelnost jednotlivých stanovišť. Butterfly, Latissimus, tlaky na prsa a předkopávání a další stanoviště max. 80 kg.
* Minimální nároky na prostor. Rozměry po sestavení (d × š × v): 181 × 109 × 200 cm.

Trénink na posilovací věži - posilované partie a vliv na zdraví

* horní polovina těla: břicho, hrudník, ramena, záda, paže
* dolní polovina těla: hýždě, stehna, lýtka

Trénink na posilovací věži bezpečně procvičí všechny svalové partie. Multifunkční věž umožňuje během cvičení střídat velké množství pozic a tedy i cviků. Zároveň díky vysoké škálovatelnosti zátěže mohou takto posilovat i osoby méně fyzicky zdatné. Jednotlivá stanoviště posilovací věže jsou konstruována tak, aby při cvičení nedošlo k žádnému zranění.
Použité technologie

excentrické vedení lana, centrální kryté závaží

Obecná ustanovení a pravidla:

* každý týden náhodně vybíráme 10 výrobků z naší nabídky, knimž jsou poskytuty indicie a podle znalostí našeho obchodu je můžete odhalit
* pokud odešlete SMS a trefíte výherní číslo produktu, získáte tento produk, nebo slevu v hodnotě výrobku pro vlastní výběr
* seznam výherních výrobků z uplynulého týdne je zveřejňován pravidelně v neděli po 18. hodině
* soutěžní kolo probíhá od-do 18. hodin v neděli
* po odhalení jednoho výrobku, připadne výrobek prvnímu nálezci a není ho již možné získat znovu jiným soutěžícím, tedy výrerce je ten, jehož SMS obsahuje správnou odpověď a čas a datum odeslání je první mezi ostatními
* v případě výhry vás kontaktujeme
* zúčastnit se může každý návštěvník internetového obchodu
* slevová akce je pořádana internetovým obchodem AminoMeal.cz (zastoupení: Marek Šafránek, IČ: 753 24 709)
* osobní údaje, které jsou získány od výherce, jsou určeny jen k organizaci soutěže a nebudou poskytnuty 3. straně
* vyhrazujeme si právo zveřejnit jméno a příjmení výherců na našich stránkách

Stačí jednoduše odeslat SMS zprávu ve tvaru p tipuji čísloproduktu


1. kolo - 29.10. - 7.11.2010

*Indicie (nápověda) - čísla produktu obsahují číslice: 1,8,5,7,4,10,11,7,7,7

Další probíhající soutěže

Poslat doporučení přátelům

Doporučení
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
Zpráva se odešle také na vámi zadanou e-mailovou adresu.
*
Je možné zadat více e-mailových adres oddělených čárkou, maximální počet je však 5.
Napište prosím číslici třináct

Vložit komentář

Komentář
  • Dotazy k jednotlivým soutěžím nám prosím neposílejte, ale kontaktujte organizátora konkrétní soutěže. Náš server poskytuje pouze upoutávky na soutěže, které se konají na stránkách organizátorů. Výjimku tvoří námi pořádané soutěže.
  • Nepište prosím bez háčků a čárek.
  • Spam, nebo jiné nevhodné příspěvky budou mazány.
  • Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná a je třeba je vyplnit.
*
*
*
Napište prosím číslici devět

Jaggni to! Linkuj si! Top Články Přidej odkaz na Bookmarky.cz MediaBlog.cz vybrali.sme.sk Facebook


Informační kanály

Nejpopulárnější soutěže tento týden

Poslední komentáře