Zde se nacházíte:
Vyhravej-Souteze.cz
» Probíhající soutěže
» Miluji knihy 5 (říjen) - soutěž o knihy
Miluji knihy 5 (říjen) - soutěž o knihy
Jsou knihy vaší životní láskou? Pak je tato soutěž určena právě pro vás. Průběžně zveřejňujeme ukázky z různých knih a vaším úkolem je co nejrychleji objevit autora a název knihy. Užívejte si čtení, užívejte si perly a poklady, jakými knihy a jejich obsah bezesporu jsou a užívejte si i naši soutěž.
-
Pořadatel:
Meredit.cz
-
Termín konání:
2.10.2009 - 31.10.2009 - Soutěž již skončila
-
Ceny:
1. místo - Volný pád do podzemí od nakl. Fragment.cz
Další dvě výhry přidáme příští týden
-
Kategorie:
Knihy a časopisy
-
Detail soutěže
Na světě je obrovská řada nádherných knih a geniálních spisovatelů. Jeden život nestačí na to, abychom je všechny mohli pročíst a objevit, a víc životů nemáme. Ale zajímavé knihy si můžeme přiblížit touto soutěží a třeba vás ukázky osloví natolik, že si je zatoužíte přečíst. Nebo vám připomeneme nádherné knihy, které jste četli kdysi dávno a které vás učarovaly. A to je ten nejvyšší a nejdůležitější smysl této soutěže.
Budeme zde zveřejňovat různé ukázky z knih. Vaším úkolem bude uhodnout autora a knihu. Během měsíce zde uvedeme několik ukázek a kdo uhodne nejvíce knih, získá na konci měsíce výhru. Jakmile někdo uhodne knihu i autora v jednom komentáři, hra končí. K ukázce dopíši Nick toho, kdo uhodl, a správnou odpověď. Můžete samozřejmě do komentářů psát, zda knihu znáte, jak se vám líbila apod. Tato soutěž je zde rozhodně i z toho důvodu, abychom si o knihách povídali a třeba si i napsali tipy na další zajímavé knihy.
Hrát mohou všichni, ale vyhrávat knihy mohou z technických důvodů jen lidé, kteří mají adresu na území ČR. Pokud vyhraje někdo ze zahraničí, může dostat alternativní výhru - hru na PC, kterou nemusíme posílat poštou, ale stáhne si ji z internetu, pošleme k ní údaje. Máme „na skladě" zajímavé hry i pro intelektuály, takže se případný výherce nemusí bát nudy :-)
Pokud se stane, že pár dnů nebudete moct přijít na správnou odpověď, přidám nápovědy. A pokud se stane, že na konci měsíce bude několik lidí, kteří budou mít sejný počet uhodnutých knih, pak uděláme rozestřel - přidáme ještě jednu ukázku, kde budou hádat jen tito, a kdo uhodne první, vyhrává.
Další probíhající soutěže
Poslat doporučení přátelům
-
Ostatní
(50)
-
Peníze, poukazy, slevy
(28)
-
Počítače, notebooky
(36)
-
Počítačové hry, herní konzole
(46)
-
Potraviny, nápoje
(6)
-
SMS soutěže
(243)
-
Sport, outdoor
(20)
-
Šperky, hodinky
(9)
-
Vstupenky, kultura
(15)
-
Zájezdy, dovolená
(16)
-
Zážitky
(11)
-
Zdraví, hubnutí
(9)
Informační kanály
Nejpopulárnější soutěže tento týden
-
23.12.2009 -
31.12.2012,
dsouteze.cz
-
16.5.2012 -
27.5.2012,
dokonalazena.cz
-
15.5.2012 -
15.7.2012,
poloch.eu
-
14.5.2012 -
10.6.2012,
topzine.cz
-
13.5.2012 -
13.6.2012,
vseved.gzk.cz
Poslední komentáře